Wybieramy meble dla nastolatkaWybieramy meble dla nastolatka

Okres nastoletni to moment, w którym często kształtuje się indywidualny gust każdego człowieka. Warto w granicach rozsądku nie hamować go i pozwalać nastolatkowi na podejmowanie indywidualnych decyzji. Szczególnie duże znaczenie ma to w przypadku dekoracji jego pokoju, gdyż nastolatki bardzo często identyfikują się z miejscem, które jest tylko ich. Warto pozwolić im dokonać wyboru również w zakresie mebli. Specjalnie z myślą o nich, w naszej kolekcji znajdują się szafy młodzieżowe, które pomagają w ekspresji własnego ja. Poniżej przedstawiamy popularne modele z naszego sklepu. 

Penelopa 

Penelopa to duża, dwudrzwiowa szafa typu komandor, która pomieści bardzo dużo ubrań nastolatka. To, co ją wyróżnia, to zdobiący ją sporych rozmiarów wzór grafitti, który powinien przypaść do gustu wszystkim fanom i fankom stylu ulicznego oraz hip-hopu. To szafa dla prawdziwych buntowników i buntowniczek – wszystkich osób, które nie boją się swojego zdania i indywidualnego stylu. 

Komi

Komi to szafa kierowana przede wszystkim do dziewczynek, które mają romantyczną dusze i delikatne usposobienie. Jasne, jesionowe fronty zostały połączone z różowymi. W naszej ofercie znajduje się także wersja z niebieskimi frontami, która powinna przypaść do gustu w szczególności chłopcom. Te meble są bezpretensjonalne i wyglądają dobrze w klasycznych aranżacjach pokojów nastoletnich i dziecięcych. 

Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty, w której znajdziecie wiele mebli przeznaczonych specjalnie dla nastolatków. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *