Funkcjonalne szafy dla młodego człowiekaFunkcjonalne szafy dla młodego człowieka

Nastolatki (wbrew temu, jak jest naprawę) często czują się już dorosłymi i tak też chcą być traktowane. W niektórych kwestiach faktycznie warto iść z nimi na ustępstwa, gdyż może to być dobre, np. do kształtowania ich indywidualnego gustu. Dla młodych ludzi szczególnie ważną rolę w ich życiu pełni ich pokój, który traktują nie tylko jak swego rodzaju osobistą twierdzę, ale także jako emanację swojej osobowości. Nie warto zatem w granicach rozsądku naciskać na niektóre rozwiązania, jeśli ewidentnie nie pasują one naszemu nastolatkowi. Poniżej przedstawiamy funkcjonalne szafy młodzieżowe, które z powodzeniem mogłyby znaleźć się w pokoju młodego człowieka. 

Szafa Labirynt 

Szafy z kolekcji Labirynt to wesołe, dwukolorowe meble dla pogodnych nastolatków. Asymetryczne połączenie białych frontów z zielonymi daje naprawdę oryginalny efekt, któremu większość nastolatków nie będzie się mogła oprzeć. Pasują zarówno do pokoju chłopięcego, jak i dziewczęcego – występują również w dwóch innych wersjach kolorystycznych: niebieskiej i pomarańczowej. 

Szafa Zonda z żyrafą 

Szafa Zonda z żyrafą to duża szafa komandor przeznaczona dla młodszych nastolatków. Przesuwane segmenty są w dwóch kolorach – czarnym i białym. Na drugim z nich jest wesoła żyrafa oraz centymetr, który pozwala na śledzenie wzrostu dziecka. 

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą kolekcją, w której znajdziecie również inne szafy młodzieżowe. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *