Szafy do pokoju nastolatkaSzafy do pokoju nastolatka

Jeśli przyjrzysz się swojemu dziecku na pewno zauważysz, że z roku na rok, coraz częściej chce decydować o wszystkim, co dotyczy jego osoby. To zupełnie naturalne i pomaga w kształtowaniu się swojej osobowości. Dla nastolatków niezwykle istotny jest ich pokój – często traktują go jak swoją twierdzę, do której udają się, gdy potrzebują odpocząć od wszystkich. Czy warto pozostawiać wolną rękę nastolatkowi, jak chodzi o jego wystrój? Do pewnego stopnia tak, jednak warto pokazać mu, na co powinien zwrócić uwagę, jeśli nie chce, by jego szafa nie tylko była stylową ozdobą, ale także funkcjonalnym meblem. Poniżej przedstawiamy szafy młodzieżowe, które świetnie łączą w sobie te dwie funkcje. 

Arsala 

Arsala to duża i pojemna szafa przesuwna, stworzona specjalnie z myślą o nastolatkach, które w swoich zbiorach mają sporo ubrań. Jeden z paneli to lustro, a drugi został zrobiony z dębu w pięknym kolorze. Wszyscy nastolatkowie na pewno docenią lustro, gdyż w tym wieku wygląd jest dla nich szczególnie ważny, niezależnie od płci. 

Mike III

Mike III to duża, przesuwana szafa, której przesuwne panele są w całości zrobione z luster. W środku posiada część na wieszaki, a także sporo półek, dzięki czemu nawet największej fashionistki powinny zmieścić w niej wszystkie swoje modowe skarby. Szafę powinny docenić dziewczynki, które uwielbiają oglądać z każdej strony swoje stylizacje, a także te, które lubią ćwiczyć przed lustrem różne układy taneczne. 

Szafy młodzieżowe, które znajdziecie na naszej stronie są dopasowane do gustu i potrzeb wielu nastolatków – na pewno będą mieli w czym wybierać! Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty, która znajduje się na stronie meblezet.com. Jeśli macie jakiekolwiek pytania o nasze produkty lub pojawiły się w Waszej głowie jakieś wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami – z przyjemnością pomożemy Państwu i Waszym dzieciom w podjęciu jak najlepszej i rozsądnej decyzji, która będzie dopasowana do Waszych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *